Укрzizпостач — Европейский уровень
защиты при выполнении работ
Ваша корзина
пуста!
+38 (044) 223-77-97

+38 (067) 236-12-78
Пн — Пт рабочие
Сб — Вс выходные
Уважаемые покупатели! В связи с постоянными изменениями на валютном рынке Украины,
цены на сайте могут отличаться от действительных. Спасибо за понимание.
Вход для покупателей
17.06.2018
Вітаємо людей, які обрали для себе одну з найважливіших професій для людства!
Дякуємо, що піклуєтесь, оберігаєте, лікуєте, рятуєте! 
З Днем медичного працівника! 
 
05.06.2018
Надійні рукавички - для ваших працьовитих рук!
22.05.2018
Ми поновили асортимент спецвзуття продукцією від Dunlop!


17.05.2018
Вишиванка - не просто одяг, а оберіг, який об'єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину!

архив новостей

Рукавиці та їх види

05.06.2018
 НАДІЙНІ РУКАВИЧКИ - ДЛЯ ВАШИХ ПРАЦЬОВИТИХ РУК! 
 
У побуті і на виробництві людині постійно доводиться захищати руки від травм, хімікатів і токсичних речовин, високих або низьких температур, пилу, радіації тощо. Рукавички використовують для захисту рук у всіляких сферах діяльності: від високотехнологічного виробництва, до робіт по дому і на присадибній ділянці. Вони необхідні для забезпечення стерильності, зокрема, в медицині, фармакології, сфері громадського харчування.
            Така затребуваність призводить до того, що виробники ЗІЗ прагнуть запропонувати покупцеві максимально широкий асортимент захисних рукавичок. Залежно від області застосування, для їх виготовлення використовують різні матеріали: бавовняна тканина, шкіра, спилок (свинячий або телячий), ПВХ, гума (натуральна або синтетична), латекс, х / б і ін.
 
            При виборі ЗІЗ для рук, споживач повинен враховувати не тільки характер робіт, які доведеться в них виконувати, а й брати до уваги умови роботи (температура повітря, води, можливість контакту з шкідливими речовинами, можливість механічних ризиків).
 
            Істотним фактором, який впливає на вибір рукавичок, часто виявляється і ціна. При цьому необхідно пам'ятати, що купуючи дешеве, купуєш низька якість. Такі рукавички недовговічні, слабостійких до впливу хімікатів і агресивних середовищ; а часто просто шкідливі для здоров'я, будучи причиною алергії.
 
            Не менш важливим моментом при будь-якій роботі є зручність. Рукавички повинні не тільки надійно захищати руки, але і забезпечувати свободу рухів, не повинні ковзати, спадати, викликати дискомфорт при тривалій роботі. Тому рукавички випускаються різних розмірів, з антиковзаючим рельєфом долоні, з х / б напиленням, антибактеріальним просоченням всередині (ACTIFRESH)
 
         Перед надяганням рукавичок або рукавиць руки необхідно вимити і висушити, щоб рукавички не забруднювались зсередини шкідливими речовинами і при багаторазовому застосуванні не сприяли контакту з тими речовинами, від яких вони призначені охороняти.
 
         В асортименті компанії "Бел-Протексьон" є широкий вибір захисних рукавичок від французького виробника SACLA. Рукавички, які випускають під торговими марками "Europrotection" і "Eurotechnique" відмінно зарекомендували себе на ринку засобів захисту рук.

Шкіряні та комбіновані рукавички
 
            Рукавички шкіряні та комбіновані (шкіра + х / б, спилок + х / б) ідеально підходять для загальних робіт, а також для робіт з промасленими поверхнями, деревом, плиткою, цеглою і тарою. Посилені і Суцільношкіряна рукавички використовуються при роботі з металом, ріжучими предметами, прокладання кабелів, труб і для багатьох інших робіт середнього ступеня тяжкості. Крім того, шкіряні рукавички з крагами рекомендується використовувати під час зварювальних робіт і при роботі в умовах підвищених температур.
 
            Шкіряні рукавички з утеплювачем зі штучного хутра використовуються при роботах в холодних умовах або коли потрібно брати в руки холодні предмети
 
Рукавички з ПВХ покриттям
 
            ПВХ - рукавички з м'якої Невідокремлювані підкладкою повністю покриті полівінілхлоридом, призначені для роботи на хімічному виробництві. Манжет різної довжини гарантує повний захист рук при роботі з хімічними речовинами. За зносостійкості більш ніж в 2 рази перевищують показники шкіряних рукавичок. Ідеально підходять для спеціальних робіт на хімічному виробництві, при транспортуванні хімічних речовин, при виготовленні сумішей хімічних сполук, для чищення і технічного обслуговування обладнання, роботи з маслами, жирами і мастильними матеріалами.
 
Протипоказання: Покриття на основі ПВХ руйнується під впливом ацетону протягом 2-х годин безперервного контакту.
 
Рукавички ткані та в'язані для загальних робіт
 
            До цієї підгрупи відносяться рукавички х / б шиті, трикотажні рукавички, рукавички з нанесеною ПВХ крапкою. Характерною особливістю цих виробів є довгий трикотажний манжет, що надійно захищає зап'ястя працюючого. Для підвищення надійності і довговічності рукавичок в деяких моделях поряд з х / б ниткою використовуються різні полімерні матеріали: нейлон, поліестер, абралон. Ці рукавички добре підходять для легких і точних робіт, для робіт з тарою, слизькими предметами, використовуються при вантажно-розвантажувальних роботах, для різних робіт в харчової, тютюнової промисловості, у фармацевтиці, будівництві, машинобудуванні тощо
 
Рукавички з латексним покриттям
 
            Призначені для роботи в умовах середньої тяжкості. Рукавички виконані з щільного х / б трикотажу, в'язані манжети, відповідають гігієнічним нормам. Рельєфна обробка на долоні забезпечує відмінний захват вологих і слизьких поверхонь. Трикотажні рукавички з латексним покриттям дуже зручні при будівельних, оздоблювальних, навантажувальних роботах, а також для робіт зі склом, деревиною, алюмінієвим профілем, фарбами, розчинниками (646, 647).
 
 
Рукавички з нейлону і поліаміду
 
            Нейлон - матеріал створений компанією DuPont, який отримав широке застосування в усьому світі, зокрема для виготовлення парашутних куполів, білизни. Нейлон або поліамід відтепер розглядаються як аналоги і обидва терміни використовуються, підміняючи одне одного. Нейлон дуже м'який і еластичний. Після деформації він приймає свою первинну форму, але його якості можуть бути погіршені під впливом води. Основними корисними якостями нейлонових рукавичок є їх висока міцність і легкість, антистатичні властивості. Крім того, рука в них має високу чутливість, що особливо зручно при точних і складальних роботах, а також для роботи клінінгових компаній.
 
Рукавички одноразового використання (латексні, нітрилові, вінілові, поліетиленові)
 
            Рукавички цієї групи універсальні - вони ефективні в побуті, на виробництві, в медицині і фармакології. Вони успішно використовується в різних галузях промисловості (фармацевтичної, автомобільної, хімічної, електронної, харчової) для виконання робіт, пов'язаних з ризиком потрапляння бризок хімікатів на руки оператора. У медицині, фармакології, в лабораторіях, на підприємствах харчової промисловості необхідні для забезпечення стерильності. У побуті одноразові рукавички захищають руки від бруду і дії миючих засобів, хімікатів, фарб; стійкі до багатьох кислот і спиртів; еластичні і зручні в шкарпетці. Для всіх видів допустимо контакт з харчовими продуктами. Поліетиленові рукавички просто необхідні при торгівлі в продуктових магазинах.
 
          Розглянемо докладніше особливості кожного виду:
 
         Рукавички латексні: тонкі нестерильні рукавички з натурального латексу. На відміну від вінілових і нітрильних рукавичок, латексні дають високу чутливість при торканні. Латекс має властивість скорочуватися, зменшуючи діаметр отвору при проколі. Але натуральний латекс може викликати алергію. Можна використовувати в медицині, хірургії, виробництво виробів електронної промисловості, при прибирання приміщень, в побутових умовах, лабораторний аналіз, фармацевтична промисловість.
 
 
         Рукавички нітрилові: тонкі нестерильні рукавички. Нітрилові рукавички в 6 разів довговічніші латексних. Мають більш високу міцність на прокол і стирання. Витримують вплив більшого числа промислових хімікатів, в т.ч. масел і нафтопродуктів, значно довше, ніж рукавички з латексу. Нітрил не містить протеїнів натурального гумового каучуку, тому, його використання не пов'язане з ризиком виникнення алергій. Забезпечують надійне захоплення у вологому і сухому середовищі.
 
 
          Рукавички вінілові: тонкі нестерильні рукавички, виготовлені з вінілу. Оптимальний вибір в тих випадках, коли треба часто замінювати рукавички. Застосовуються при роботі з плексигласом, фарфором або ювелірними виробами, з друкарськими фарбами, клеями, при лабораторному аналізі, в перукарському справі, при чищенні обладнання, при виконанні точного складання, полірування дорогоцінних каменів. Рукавички практичні при фарбуванні.
         Рукавички поліетиленові: одноразові тонкі рукавички з поліетилену для побутових потреб, продуктових магазинів, перукарень.
 
 
          Всі описані одноразові рукавички дзеркально симетричні і можуть вдягатися на будь-яку руку.
         Продовжити термін служби виробів дозволить дотримання правил їх зберігання:
 
діапазон t зберігання + 5 ° С ÷ 15 ° С,
відносна вологість повітря - 40-60%.
відсутність прямого сонячного світла щоб уникнути передчасного старіння матеріалу.
 
         Дотримання цих простих умов допоможе продовжити термін служби ЗІЗ і зберегти здоров'я працівників, що використовують рукавички торгових марок "EP" (Europrotection) і "Eurotechnique"
 
Идет добавление товара в корзину...