Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Чоботи для риболовлі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тримай голову в холоді, а ноги в теплі. Ця мудрість безпосередньо стосується любителів лову риби, особливо в холодну пору року. Не допоможе навіть найтепліша куртка з ультрамодерного матеріалу, якщо замерзнуть ноги.

Чоловічі чоботи для риболовлі

Не можна не погодитися, що ходити в черевиках, кросівках або інших видах трекінгового взуття набагато легше і зручніше, ніж в чоботях. А ось чи комфортніше – це питання. Ходити у пошуках рибного місця по заболочених ділянках, ловити рибу, стоячи в крижаній каші й навіть просто в прохолодній воді доречніше не в сандалях або черевиках, а в спеціальному рибальському взутті. Звичайно ж, йдеться про чоботи для рибалок.

Тривалий час найпопулярнішим взуттям у завзятих рибалок були гумові чоботи. І мова тут не лише і не стільки про їх споживчі якості й властивості. Просто вироби з гуми були єдиним доступним широкому споживачеві видом взуття для риболовлі. Ситуація кардинально змінилася з появою у продажу чобіт, виготовлених з інших матеріалів.

Які чоботи для риболовлі краще над усе вибрати?

Ставити хрест на гумовому взутті ніхто не збирається. Цим недорогим видом виробів користуються до теперішнього часу багато рибалок. Чоботи з гуми мають цілий ряд переваг. Важливе значення для багатьох споживачів має їх невисока ціна. Можливо, досі ніхто і не шукав би альтернативу гумовим чоботям, коли б не пара їх істотних недоліків:

  • по-перше, із-за сильного «дубіння» матеріалу такий вид взуття не придатний до експлуатації в морозну погоду;
  • по-друге, ремонт навіть незначних ушкоджень практично завжди полягає в накладенні латки.

Саме ці «мінуси» підштовхнули до пошуку більш відповідного інноваційного матеріалу. Ним став етиленвінілацетат або EVA. У розмовній мові його ще називають «пінка». Цей матеріал:

  • м'який, зручний, практичний і легкий;
  • добре тримає температуру;
  • легко піддається ремонту.

Та і вартість чобіт з ЕВА не набагато вище, ніж з гуми. Але з «пінки» не можна виготовити забродники. Тому любителі ловити рибу, стоячи у воді, продовжують користуватися тандемом «гумові чоботи + спеціальні рибальські брюки».

Де купити хороші чоботи для риболовлі

Взуття з гуми, як і з EVA, можна віднести до спеціальних виробів. Одним з найбільш популярних віртуальних торгових майданчиків в Україні з продажу спецодягу і взуття вважається інтернет-магазин Укрзізпостач (Київ). У нім представлено великий асортимент засобів індивідуального захисту відомих у світі брендів з країн ЄС, починаючи від курток і комбінезонів, і закінчуючи шумозахисними берушами та навушниками.

Оскільки замовити з доставкою будь-яку позицію з каталогу можна телефоном або онлайн, клієнтами UKRZIZ можуть стати мешканці не лише Києва, але і будь-якого іншого населеного пункту України.

Вгору