Безпека Працівника - головна мета, заради якої існує наша компанія в Україні.

Вже 20 років професійна команда фахівців в області забезпечення охорони праці працює на ринку. Ми пропонуємо нашим партнерам кращі тенденції розвитку професійного захисту. В асортименті компанії продукція визнаних світових брендів Франції, Нідерландів, Італії, Чехії, Польщі з області засобів індивідуального захисту, спецодягу, робочого одягу, взуття.

За довгу історію нашої присутності на ринку ми можемо пишатися, що багато видів продукції вперше з'явилися в Україні саме завдяки пропозиції нашої компанії. В асортименті: робочі окуляри, респіратори, каски і інші засоби захисту голови і обличчя, робочі рукавички для дуже широкого спектру робіт, продукція одноразового і короткострокового використання.

Ми підтримуємо актуальні тенденції розвитку асортименту робочого та спеціального взуття. Наші партнери пропонують надійне, безпечне, сучасне і стильне спецвзуття, яке не тільки збереже ваше здоров'я, але і дозволить показати сучасний рівень і ставлення компанії до свого персоналу.

Робочий, сигнальний, спеціальний і верхній одяг, зібрані в нашому каталозі, виготовляються з найсучасніших матеріалів, враховуючи як основні вимоги щодо безпеки, що пред'являються на виробництвах, так і вимоги до зовнішнього вигляду, актуальність моделей і модні тенденції на ринку.

Продукція успішна зарекомендувала себе в абсолютно різних областях професійної безпеки: металургія, нафтовидобувна і переробна промисловості, енергетика, фармацевтика і медицина, транспорт і зв'язок, харчова промисловість, машинобудування - ось далеко неповний перелік галузей, в яких захист персоналу забезпечує поставляється нами товар.

Особливо хочемо підкреслити, що за всю нашу історію, ми ніколи не йшли на компроміс, якщо мова стосувалася якості товару. Вся пропонована нами продукція сертифікована відповідно до європейських і українських норм. Ми послідовно відстоюємо перед нашими постачальниками вимоги щодо якості товару, при цьому враховуємо реалії фінансових можливостей українського ринку. У нас ви знайдете найбільш адекватне співвідношення якості товару до його ціни.

Наші клієнти - не просто покупці. Ми відчуваємо свою відповідальність за безпеку їх співробітників, а значить робимо все можливе, щоб зробити їх працю комфортним і захищеним.

І, звичайно, ми завжди раді партнерським взаєминам з підприємцями, які в свою чергу бажають забезпечити своїм клієнтам продукцією найвищої якості. Наші програми по співпраці стануть хорошою підмогою для розвитку вашого бізнесу. А для декого, можливо, відкриють абсолютно нові перспективи.

Будемо раді як новим партнерам, так і спілкування з нашими давніми колегами і друзями!