Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Шкіряні та комбіновані робочі рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Відповідно до українського трудового законодавства, кожен працедавець повинен створити на своєму підприємстві безпечні умови. Крім того, він зобов'язаний дотримуватися вимоги, що стосуються використання засобів, які захищають руки від виробничих травм. Для цього в екіпірування співробітників включають шкіряні й комбіновані рукавички. Продумана конструкція і посилені матеріали страхують руки робітників від механічних, термічних, електричних і інших дій. Замовити засоби індивідуального захисту з поштовою доставкою по Україні можна в інтернет-магазині «Укрзізпостач».

Робочі рукавички зі шкіри – це

Шкіряні та комбіновані робочі рукавички – засіб індивідуального захисту, який допомагає понизити ризик виробничих травм. Вони мають продуману конструкцію, яка включає широкий зап'ясток і подвійні шви. Якщо елемент захисного екіпірування розрахований на роботу в умовах низької температури, його додатково оснащують теплою підкладкою.

Експлуатаційні характеристики рукавичок залежать від матеріалів, з яких вони зшиті. Зазвичай для цього використовують натуральну шкіру і зпилок – напівфабрикат, що отримується шляхом розпилювання шкіри. Якість зпилку залежить того, з якої частини шкіри він був отриманий:

 • зпилок зі шкіри, що захищає внутрішні органи (бахтармяний), відрізняється високою термостійкістю, але низькою міцністю;
 • зпилок з середніх шарів – найміцніший матеріал, який застосовують при роботі з деревом, металом і так далі;
 • зпилок з лицьових шарів – міцний, еластичний, зносостійкий матеріал, який добре тримає форму і захищає руки від вологи.

Як правило, зпилок використовується при пошитті лицьової сторони робочих рукавичок. Тильна сторона шиється з іншої шкіри або полімерів, які підвищують міцність екіпірування.

Застосування комбінованих робочих рукавичок

Шкіряні та комбіновані рукавички – жаростійкий, механічно міцний і зносостійкий виріб, який складно проколоти або порвати. Вони краще за все захищають руки від виробничих травм. Найчастіше ними користуються зварювальники й газорізальники. Їх також застосовують у сфері:

 • будівництва і ремонту,
 • сільського господарства,
 • ЖКГ,
 • легкій і важкій промисловості,
 • домашнього господарства.

Для створення максимально безпечних умов рукавички комбінують з захисним одягом, взуттям і іншими елементами робочого екіпірування.

Де можна купити шкіряні робочі рукавички

На будь-кому підприємств засоби індивідуального захисту – витратний матеріал, кількість якого повинна вистачити на усіх співробітників. Їх відсутність загрожує не лише травмами, але і штрафами. Поповнювати запаси ЗІЗ можна в інтернет-магазині «Укрзізпостач». У продажу є спеціальний одяг, зручне взуття та аксесуари для захисту органів зору, дихання, слуху і голови. Ці недорогі елементи робочого екіпірування виготовляються українськими та зарубіжними виробниками згідно з міжнародними стандартами.

Переваги «Укрзізпостач»:

 • великий вибір ЗІЗ,
 • регулярне оновлення асортименту,
 • висока якість матеріалів і пошиття,
 • помірні ціни,
 • доставка в Київ і інші міста України.

Купити шкіряні або комбіновані робітники рукавички, а також розрахувати їх вартість з урахуванням доставки можна, написавши в онлайн-чат або подзвонивши за номерами в шапці сайту.

Вгору