Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Окуляри для захисту очей відкритого типу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Очі — це один з органів, за допомогою якого людина отримує інформацію з навколишнього світу. Захисні окуляри оберігають їх від попадання пилу, різних рідин, твердих часток, дії шкідливого випромінювання і так далі. Тому правильний вибір засобів захисту допоможе уберегти вас від негативної й небезпечної дії чинників виробництва і природи. Окуляри для захисту очей відкритого типу є в Україні популярною групою товарів цієї категорії.

Основна характеристика відкритих захисних окулярів

Даний виріб захищає очі спереду і збоку, має хорошу вентиляцію, але не може уберегти органи зору знизу і згори. Лінзи є головним його компонентом, оскільки на них лягає основне навантаження від дії руйнівних чинників. Безбарвні прозорі стекла захищають органи зору від часток, що летять.

Але якщо ваша робота пов'язана зі світловим випромінюванням, то слід підбирати лінзи з урахуванням інтенсивності і яскравості світла. Наприклад, при роботі із застосуванням лазера, високий захист і контрастність кольорів забезпечать червоні стекла.

Вимоги, що впливають на вибір ЗІЗ очей:

  • висока ударна міцністю лінз, така, що відповідає ДЕСТу;
  • без дефектів;
  • стійкість до ударів;
  • не піддаватися корозії;
  • щільно прилягати до обличчя;
  • мати покриття проти запотівання і подряпин.

Лінзи в основному виготовляються з таких матеріалів, як скло, пластмаса і полікарбонат. Останній, своєю чергою, міцніший. Окуляри повинні мати мінімальну вагу, але при цьому мати максимальну міцність.

Сфери застосування робочих окулярів відкритого типу

Цей тип ЗІЗ органів зору в основному застосовується у будівництві, сільському господарстві, хімічній промисловості, при роботі на верстатах. Його використовують при обробці каменів і металів, демонтажі та проведенні ремонтних робіт. 

З основних переваг відкритих моделей можна виділити наступні:

  • широкий огляд;
  • лінзи не запітнівають;
  • легкі;
  • поєднуються з оптичними стеклами.

Матеріалом для лінз служать полікарбонат або мінеральне скло. Вони досить міцні, здатні витримувати удари, мають високу міру прозорості. Лінзи можуть бути як прозорими, так і кольоровими. Вироби з жовтими стеклами призначені для контролю виконаних робіт у будівництві й для поганого освітлення. Окуляри із затемненими лінзами є захистом від спалахів і яскравого світла, а зелені призначені для газозварювальних робіт. За звичайних умов використовуються прозорі стекла. У особливу категорію виділені спортивні захисні окуляри. Моделі застосовуються в різних видах спорту, вони зручні в користуванні, мають хороші характеристики.

У якому магазині можна вигідно купити робочі окуляри цього типу?

Підприємства Києва й інших міст і населених пунктів України можуть придбати товари, що відповідають міжнародним стандартам безпеки за недорогою ціною в компанії Укрзізпостач, яка спеціалізується на продажі засобів індивідуального захисту. 

Купівлю можна зробити за допомогою інтернету. Сайт Укрзізпостач у своєму електронному каталозі представляє колекцію захисних окулярів відкритого типу відмінної якості за низькою вартістю. Запропоновані недорогі моделі зберігають свої захисні властивості й естетичний вид упродовж усього періоду експлуатації. Вони функціональні та елегантні, виготовлені з високоякісного матеріалу. Моделі виконані в сучасному дизайні, що робить їх не лише зручними, ергономічними, але і модними. Товари цього напряму легкі, комфортні, мають стійкі до механічних ушкоджень лінзи, відповідають усім стандартам якості. 

Опис пропонованого товару допоможе вам зробити правильний вибір. Для уточнення ціни, отримання детальнішої інформації про бренди, представлені на сторінці інтернет-магазину, слід зателефонувати за вказаному на ній номеру або ж замовити дзвінок у відповідь. Співробітник кваліфіковано відповість на усі ваші питання і прийме замовлення. Продаж окулярів оптом робиться на вигідних умовах. Доставку можна оформити по Києву або у будь-яку іншу точку країни.

Роблячи підсумок, можна сказати, що вибирати захисні окуляри слід, орієнтуючись на специфіку вашої роботи та рід діяльності. Перед купівлею треба уточнити, який захист вони повинні забезпечувати, порівняти запропоновані моделі за їх характеристиками й вартістю. І тоді вибір відповідного варіанту не складе великих труднощів, а ви не пошкодуєте, що купили його на сайті компанії.

Вгору