Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Робочі кросівки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В Україні, як і в інших країнах нашої планети, робітники потребують хорошої форми для виконання обов'язків. Їх вид діяльності пов'язаний з фізичною працею. Це означає, що для безпеки працівника треба забезпечити не лише необхідним спорядженням, але і потурбуватися про спецодяг і взуття. У таких промислових містах як, наприклад, Київ кліматичні норми мають сезонний характер. У теплу пору року про спецодяг переживати не доводиться. Проте про зручне взуття думати треба завжди. 

Це пояснюється тим, що працівник цілий день проводить в активній рухливості. Відповідно, йому треба віднестися з особливою увагою до того, в що він взутий. Купити недорогу зручну захисну пару кросівок можна через інтернет. На сайті магазину фірми “Укрзізпостач“ представлено різного виду захисні кросівки.

Робочі кросівки для будь-якої погоди в Україні

Основне завдання робочого взуття — захист. Тому важливо мати кросівки, які підійдуть під ваш вид діяльності. Залежно від умов підбирається і тип. 

Деякі з можливих робітників умов :

  1. Погода. Необхідно розуміти, яка пора року, які опади можливі та чи можливі взагалі. Суха поверхня або вогкість, вітряно, брудно і яка температура повітря. Чим більше буде розуміння, тим сприятливіша атмосфера.
  2. Вид робіт. Скільки буде навантаження, яка активність, в якому режимі потрібно виконання. Біг, стрибки, удари — необхідно враховувати все.
  3. Вид робочої поверхні. На вулиці або в приміщенні, рівна або рифлена, чи є перешкоди для ніг або предмети, за які легко можливо зачепитися, спіткнутися або збити.

Дуже складно виконувати роботу, якщо на вулиці весна або літо, а в приміщенні жарко. У зв'язку з цим в Україні компанією “Укрзізпостач” представлений до продажу клас спецвзуття, серед якої є присутніми кросівки. 

Чим же вони відрізняються від звичайних:

  1. Матеріал, з якого вони виготовляються, легкий, адаптований під певні види робіт.
  2. Мають у своїй конструкції захисний носок. Він може бути металевим або композитним.
  3. Антипрокольна устілка. Важлива особливо при виконанні складних важких робіт. Вона так само як і носок може бути з металевого матеріалу, а може бути кевларовою.
  4. Підошві необхідно бути стійкою, зручною та еластичною. Матеріал повинен з точністю повторювати вигини стопи при русі й мати високу зносостійкість.

Це служить для правильної фіксації стопи й зняття з неї напруги для тих, хто знаходиться в активному режимі протягом усього дня. Також це взуття має рівень захисту S1P.

Купити її в Києві досить просто. Вартість робочих кросівок не перевищує ціни на звичайні спортивні кеди.

Матеріал для робочих кросівок

Робоча спортивне взуття виготовляється під сезон. Залежно від того, який температурний режим і умови, слід обирати собі взуття для роботи. 

На сьогодні представлено декілька видів матеріалу :

  1. Замша. Будова тканини така, що взуття має хорошу продувність і ноги добре в ньому “дихають”. 
  2. Текстиль. Такі кросівки дуже легкі й комфортні.

Окрім тканини, варто звернути увагу на підошву. Робоче взуття має бути стійким і йому не страшні паливні або маслянисті рідини. Також підошва має бути оснащена хорошим зчепленням для відвертання ковзання.

Деякі види спортивного робочого взуття мають посилення зі шкіри. Такий елемент дизайну чудово підходить тим, хто працює багато  навприсядки або на колінах. Так термін служби черевик залишається значно довше. І ще один важливий критерій — устілка. Вона має бути виготовлена з такого виду тканини, щоб нога не потіла, не відчувала напруги та була в комфортному положенні упродовж усього дня. 

Де купити кросівки для роботи в Україні 

Придбати недорогі кросівки можна особисто в магазині або на сайті через інтернет. Продаж робиться за встановленими правилами. Там же на сайті можна ознайомитися з описом, діючими цінами, вартістю доставки та поставити усі питання, що цікавлять, як менеджерам, так і покупцям або просто почитати відгуки.

Вгору