Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Протишумні навушники і беруші

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будівельні майданчики, ціла низка виробництв – місця підвищеної небезпеки для працюючих там людей. Тому є навіть нормативні документи, що вимагають використання на будівництві засобів індивідуального захисту. Але зазвичай йдеться про каски, щитки й екрани, які передбачають захист голови та обличчя. А ось про ЗІЗ для вух найчастіше забувають.

Необхідність застосування протишумових навушників і берушів

Тривала дія навіть 80-децибельного рівня шуму загрожує ушкодженням органів слуху. А, наприклад, працюючий перфоратор чинить шум в 110, відбійний молоток в 120 децибелів. І це притому, що рівень звуку в 160 дБ загрожує розривом барабанних перетинок, а у 200 – смертельний для людини. Тому використання одно- або багаторазових берушів, робочих навушників, призначених для захисту слухової системи при проведенні будівельних робіт і експлуатації ручного або електричного устаткування, не просто бажано, а обов'язково.

Підбір протишумових вкладишів

На ринку засобів індивідуального захисту ці вироби представлені в різних розмірах і формах. Є моделі:

 • одно- і багаторазового використання;
 • окремі й на пластиковому або текстильному шнурі;
 • зі спіненого поліуретану, термопластика, еластомеру й інших матеріалів.

Пропоновані виробниками беруші можуть мати форму конуса, грибка, ялиночки. Підбираючи вушні вкладиші, слід звертати увагу на наступні характеристики:

 • форма пристосування, його розмір;
 • міра жорсткості або м'якості матеріалу виготовлення;
 • наявність шнурка або його відсутність;
 • колір;
 • можливість багаторазового використання.

У кожної людини є свій поріг чутливості, властиві тільки йому особливості будови вуха та усієї слухової системи. Тому найкраще підбирати беруші практичним шляхом.

Найважливіші параметри навушників

Конструктивно усі ці шумоізолюючі пристосування складаються з двох чаш з амбушурами та наголів'я у вигляді дуги. Але кожна модель має свої нюанси. Передусім, йдеться про акустичну ефективність. За цим параметром усі навушники діляться на три класи:

 • до 98 дБ – простіший варіант пристосувань, що забезпечує безпечну роботу з інструментами, які чинять шум впродовж недовгого часу;
 • до 120 дБ – підійдуть для тривалої роботи з перфоратором, відбійним молотком і тому подібне;
 • до 158 дБ – мають максимальну здатність поглинати будь-який вид шуму на будівництві, у виробничому цеху і навіть в тирі або на полюванні.

Визначившись з рівнем шумопоглинання, слід переходити до підбору оптимального варіанту дуги. Вона може мати різний розмір, пристосування для його регулювання, можливість складатися. У різних моделях наголів'я може по-різному надіватися на голову: згори, знизу, на потилиці. Деякі вироби забезпечені кріпленнями для каски.

Амбушури теж бувають різними. У одних моделях вони є заповненими спіненим поліуретаном або іншим шумопоглинаючим матеріалом пластикові чаші. Є пристосування, оснащені мікрофоном і навушниками.

Де купити зручні будівельні протишумові беруші та навушники

В Україні продаж такого типу пристосувань здійснюється інтернет-магазином Укрзізпостач (Київ). У каталозі представлена в широкому асортименті якісна недорога продукція кращих виробників ЗІЗ з Франції, Польщі, Нідерландів і інших країн ЄС. Оскільки компанія UKRZIZ здійснює прямі постачання, продаж товару здійснюється за ціною від виробника. У нас також можна придбати за дуже привабливою вартістю чоботи та інші види робочого взуття.

Ми пропонуємо своїм клієнтам також інші види засобів індивідуального захисту, починаючи від рукавичок і закінчуючи брюками та куртками. Ми працюємо з роздрібними та оптовими покупцями. Все, що потрібно зробити, – це оформити замовлення телефоном (номери в розділі «Контакти») або онлайн безпосередньо на цьому сайті. Купівля буде доставлена у будь-який регіон України впродовж 1-3 днів.

Вгору