У зв'язку з поточною ситуацією, мінімальна загальна сума замовлень, що приймаються для відправлення поштою - 300 грн.

При самовивозі - вимог по мінімальній сумі замовленнь немає.

Знижка нараховується на етапі підтвердження замовлення менеджером магазину. 

Способи доставки:

- Нова Пошта

За допомогою доставки «Нова Пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.
В середньому, доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.
Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може варіюватися в залежності від ваги і габаритів (від 40 грн до 1000 грн.)
Про прибуття замовлення у відділення Ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної
Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.

- Justin : зручно! 500 відділень по Україні Зручні локації у супермаркетах та ТРЦ.

Доставка займає 1-2 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.
Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може варіюватися в залежності від ваги і габаритів (від 25 грн, вага 15/30 кг (вказується для кожного відділення), довжина до 90 см, сума всіх сторін до 120 см)
Про прибуття замовлення у відділення Ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Justin» із зазначенням номера накладної.
Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.

 

- Самовивіз товарів із магазину KRAGA по адресу: место 5В, ТЦ Будмайдан, ул. Петропавловская, 12 , с. Петропавловская Борщаговка, Киевская обл. Выдача заказов: с 10:00 до 19:00
Подробнее: схема проїзду

 - Самовивіз товарів із шоуруму Coverguard за адресою: Київ, вул. Жмеринська 26 (за шлагбаумом праворуч) Видача замовлень: з 9:00 до 17:00
Докладніше: схема проїзду

Способи оплати

•    Безготівковій розрахунок

1. Для юридичних осіб.
Після прийому замовлення ми виставимо Вам рахунок-фактуру для оплати.
Компанія "ТОВ ТЕТРИКО" є платником податку на прибуток на загальних підставах. Всі необхідні документи (оригінал рахунку, видаткова накладна) будуть доставлені разом із замовленням. Для прискорення підготовки документів, прохання, при оплаті замовлення, скинути нам на пошту ziz@ukrziz.com.ua: Довіреність та Свідоцтво платника ПДВ.
2. Для приватних покупців.
 Після прийому замовлення ми надамо Вам рахунок для оплати. Цей рахунок Ви зможете оплатити в своєму мобільному додатку (privat / mono і ін.) Або у відділенні будь-якого банку (при цьому Вам доведеться сплатити послуги банку - зазвичай це від 0,5% до 2% від суми рахунку). Доставка товару по Києву або відправка по Україні здійснюється після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок. Важливо! Реквізити для оплати відправляють наші співробітники. У призначенні платежу обов'язково вказуйте: "Оплата за товар" і номер рахунку-фактури. При неправильному призначенні платежу, всі додаткові комісії будуть списані з вашої оплати (0.1% від суми, мінімум 10 гривень)

•    Накладений платіж
Товар можна оплатити готівкою безпосередньо при отриманні товару у Вас вдома або на відділенні Нової пошти.

Шановний покупцю! Хочемо Вас попередити, що сума к оплаті при отриманні замовлення буде декілька вищою, ніж зазначено на сайті, тому що поштовою службою додатково стягується сума за доставку у відділення, оплата повернення коштів, а також комісія за зарахування цих коштів на рахунок продавця.

!!! Щоб не витрачати кошти на комісію за обслуговання Вашого платежу, можете скористатися можливістю безготівкової оплати безпосередньо на банківський рахунок нашого інтернет-магазину!

Оплата картою Visa, Mastercard - LiqPay