Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Напівмаски зі змінними фільтрами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

На об'єктах із забрудненим повітрям, коли є висока ймовірність інгаляційної дії шкідливих і небезпечних речовин, потрібен надійний захист органів дихання. В цьому випадку в екіпірування включають маски, напівмаски або респіратори зі змінними фільтрами, які очищають вдихуване повітря і перешкоджають проникненню в організм отруйних домішок. Замовити захисні засоби для органів дихання можна в інтернет-магазині «Укрзізпостач».

Маска, напівмаска або респіратор зі змінними фільтрами

Засоби захисту органів дихання – пристосування, що перешкоджають проникненню шкідливих речовин в дихальні шляхи. Найпростішу конструкцію має одноразові напівмаски, внаслідок яких в організм не потрапляє великий і середньодисперсний пил, віруси та інші мікроорганізми, що передаються повітряно-краплинним шляхом. Якщо вони розраховані на багаторазове використання, то після кожного застосування стерилізуються.

Якщо напівмаска прикриває ніс, рот і підборіддя, то маска – усе обличчя, у тому числі очі. Її підключають до джерела кисню або комплектують змінними фільтрами. Коли повітря насичене аерозолями або пилом (тютюновим, металургійним, вугільним, силікатним і так далі), в екіпірування включають респіратори.

Особливості продукції маска, напівмаска або респіратор зі змінними фільтрами

ЗІЗ для органів дихання бувають такими, що фільтрують або ізолюють. Якщо в повітрі досить кисню, застосовують моделі, що фільтрують, які перешкоджають проникненню шкідливих речовин в дихальні шляхи. Звичайно це:

  • маски,
  • одноразові напівмаски,
  • респіратори зі змінними або вбудованими фільтрами.

Якщо повітря сильно забруднене, окрім захисного одягу і взуття, в екіпірування включають ізолюючі респіратори та протигази, які забезпечують організм киснем. Вони бувають шланговими або автономними.

Де можна купити в Києві маску, напівмаску або респіратор зі змінними фільтрами

Одним з правил охорони праці є забезпечення співробітників робочим екіпіруванням і засобами індивідуального захисту. Це не лише допомагає захистити персонал, але і запобігти штрафам за порушення ТБ. Поповнити запаси ЗІЗ можна в інтернет-магазині «Укрзізпостач». Кожному, хто хоче купити у нас маски, респіратори або інші засоби для захисту органів дихання, ми гарантуємо:

  • великий вибір ЗІЗ і недорогих комплектуючих,
  • помірні ціни,
  • зручні способи оплати,
  • кур'єрську доставку в Київ і інші міста України.

Дізнайтеся про умови продажу ЗІЗ і розрахуйте їх вартість з кур'єрською доставкою, написавши операторові онлайн-чату або подзвонивши за номером в шапці сайту.

Вгору