Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Рукавиці МБС покриті нітрилом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Часті питання про рукавички МБС

❓Где застосовуються рукавички МБС?

Рукавички маслобензостійкі - ідеально підходять для виконання різних грубих робіт, як в приміщенні, так і на вулиці при будь-якій погоді та температурі повітря.

 

Мастилобензостійкі рукавички – елемент робочого екіпірування, що використовується для захисту рук від дії паливно-мастильних матеріалів і промислових рідин. В процесі виробництва вони піддаються нітриловому обливу, який підвищує їх міцність, стійкість до бензину, кислот і лугів. У інтернет-магазині «Укрзізпостач» можна замовити цей засіб індивідуального захисту з поштовою доставкою по країні.

Рукавички нітрил мастилобензостійкі

Стійкість до мастила й бензину у цих засобів індивідуального захисту обумовлена наявністю покриття нітрилу. Цей синтетичний матеріал відомий тим, що добре переносить дію палива і вуглеводневих олій. Причому чим більше акрилонітрилу входить до його складу, чим вище стійкість.

Окрім цього, рукавички добре переносять дію температури від - 4 до +149 градусів. Їх захисне покриття здатне спінюватися і вбирати в себе олію при взаємодії з вологими маслянистими поверхнями. Це забезпечує надійне зчеплення.

Застосування захисних рукавичок мастилобензостійких?

При виробництві мастилобензостійких рукавичок використовується нейлонова, трикотажна або інша текстильна основа, яка піддається нітриловому обливу. Нітрил – синтетичний матеріал, який:

  • добре переносить температурний вплив,
  • відрізняється стійкістю до бензину й інших агресивних рідин,
  • не руйнується під впливом нафтопродуктів,
  • забезпечує хороше зчеплення з вологою масляною поверхнею.

Ці властивості дозволяють використати термостійкі вироби нітрилу там, де неможливе застосування латексних або гумових засобів індивідуального захисту. Звичайно це лакофарбні, ремонтні, будівельні й зварювальні роботи, автосервіс, паливна і нафтова промисловості, клінінг, сфера комунального і домашнього господарства.

Купити робочі рукавички мастилобензостійкі в Києві та Україні

Завдання керівника будь-якого підприємства – забезпечувати безпеку співробітників. Він повинен регулярно оновлювати засоби індивідуального захисту, а також стежити за їх цілісністю і робочим станом. Поповнювати запаси можна в інтернет-магазині «Укрзізпостач», у колекції якого представлені недорогі рукавички НКЛ і інших ЗІЗ. Кожному, хто захоче купити їх у нас, ми гарантуємо:

  • великий вибір розмірів,
  • висока якість матеріалів,
  • доступні ціни,
  • зручні способи оплати,
  • поштову доставку в Київ і інші міста України.

Щоб дізнатися про умови продажі ЗІЗ і розрахувати їх вартість, зателефонуйте за номером в шапці сайту або замовте зворотний дзвінок.

Вгору