Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Робочі штани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якісний одяг – одна із запорук дотримання техніки безпеки на робочому місці. У екіпіруванні робітника, зайнятого фізичною працею, не повинно бути ніяких зайвих елементів. Особливо це важливо при роботі з верстатами або видами інструментів, здатними ранити людину при неакуратному поводженні (наприклад, відбійним молотком або циркулярною пилою). Не можна забувати й про вартість, адже робочі брюки зазвичай беруть з розрахунку на ціле підприємство.

Вимоги до робочих штанів

Подібні вироби купуються для самих різних завдань. Спеціальні штани носять працівники на будівництвах, співробітники добувної галузі (шахтарі, нафтовики та газівники), робітники складів, заводів і люди, зайняті на ремонтних роботах. Окрім них, утеплені штани можна побачити на представнику будь-якої професії, в якій вимагається проводити багато часу на вулиці або в неопалюваному приміщенні під час холодних сезонів. Це можуть бути водії, охоронці або просто люди, які захоплюються зимовою риболовлею або полюванням.

Складно підвести єдиний список вимог для усіх перерахованих посад, тому вкажемо на основні пункти:

  1. Штани мають бути зручними для людини будь-якого зросту і статури. Для цей наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент розмірів на кожну модель.
  2. Також від штанів потрібна міцність, перевершуюча “повсякденні” моделі. Погодьтеся, що краще купити один виріб на декілька сезонів, чим брати штани, нехай за меншою ціною, але що регулярно рвуться від будь-якого необережного руху.
  3. Для зручної роботи спецодяг повинен мати досить місткі для невеликого набору інструментів і витратних матеріалів кишені. До їх міцності висуваються особливі вимоги, адже залежно від роду діяльності, працівники можуть носити з собою колючо-ріжучі предмети (ножі, ножиці, цвяхи, шурупи та так далі).
  4. Нарешті, спецодяг повинен ідеально підходити під температурний режим. Зазвичай на великих підприємствах співробітникові видають дві моделі штанів: одні максимально легкі та “дихаючі” для теплої пори року і другу пару з утеплювачем і широкими кишенями на зимовий сезон.

У інтернет-магазині Укрзізпостач у продажу є не лише різні моделі штанів за низькими цінами, що відповідають усім цим вимогам. Можлива доставка не лише в межах Києва, але і по усій Україні.

Рекомендації з догляду за робочими брюками для співробітників

Хоч такі вироби та обходяться максимально недорого і купуються за принципом “щоб не псувати повсякденний одяг”, магазин Укрзізпостач рекомендує утримувати свій спецодяг в порядку.

Робочий одяг часто піддається забрудненням, з якими складно зіткнутися в повсякденному житті. Це може бути машинне мастило, промислові барвники або навіть акумуляторна кислота. Якщо вам не все одно на зовнішній вигляд одягу, краще здати її в спеціалізовану хімчистку. У інших же випадках можна спробувати вивести “складну” пляму бензином або розчинником. Але обов'язково бережіть відкриті ділянки шкіри, органи дихання і дотримуйтеся правил пожежної безпеки.

Чому краще купувати в інтернет-магазині?

Наш сайт займається як оптовим, так і роздрібним продажем. Ви завжди можете замовити необхідну кількість одиниць спецодягу, уважно порівнявши їх за цінами, параметрами та відгуками інших покупців, уважно прорахувавши вартість. Якщо ви мешкаєте в Києві, можливо забрати замовлення самовивезенням, в інших випадках ваша купівля буде відправлена “Новою Поштою” у будь-яку точку України. Допускаються також різні варіанти оплати – дивіться сторінку з інформацією.

Вгору