Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Зимове робоче взуття

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

З настанням холодів для керівників компаній настає пора подумати про утеплення своїх співробітників. І тут йдеться не лише про зимовий спецодяг, а і про взуття. Адже не даремно ж розумні люди стверджують, що холод корисний голові, а ногам необхідно знаходитися в теплі. При виборі робочого взуття на зиму слід враховувати його особливості, відповідність певним критеріям.

Зимове робоче взуття – надійний захист від холоду

Фізіологія організму людини така, що при тривалому перебуванні на вулиці в умовах низьких температур в першу чергу переохолодженню піддаються нижні й верхні кінцівки. Для захисту рук використовують рукавички та рукавиці. А ось тепло і комфорт ногам може забезпечити тільки по-справжньому якісне зимове взуття.

Специфічні умови низки виробництв такі, що для виконання своїх безпосередніх обов'язків їх персоналу потрібне взуття, здатне не лише захистити ноги від переохолодження, але і забезпечити безпеку людині. Тому воно має бути адаптоване до специфіки того або іншого виробництва, відповідати вимогам, перерахованим в нормативних документах.

Основні вимоги до утепленого взуття для роботи на вулиці взимку

Забезпечення працюючих на вулиці фахівців якісним взуттям – це не лише збереження їх здоров'я, але і створення умов для підвищення рівня продуктивності праці. Якщо перший аргумент, може, і не такий важливий для деяких керівників компаній і виробництв, то другий значущий для будь-якого з них. Так, говорячи про вимоги до зимового спецвзуття, слід назвати такі найважливіші критерії його вибору :

  • комфортність і легкість (навряд чи в голові «рояться думки», як би ще краще виконати виробничі завдання, якщо доводиться мотатися по будмайданчику в непідйомних чоботях, та ще і з натертою п'ятою);
  • вологонепроникність (вода – відмінний провідник тепла, тому промоклі ноги переохолоджуються дуже швидко);
  • функціональність (взуття повинне вибиратися з урахуванням специфіки роботи, можливості мати справу з агресивними середовищами).

А тепер – від загального до окремого. Розпочнемо з підошви. Матеріал її виготовлення має бути морозостійким, не реагувати на перепади температур. Це може бути шкірволон або двошаровий олієбензостійкий поліуретан. Для забезпечення підошві рівня зчеплення з різною поверхнею, достатнього для запобігання ковзання, вона має бути досить товстою і мати глибокий малюнок протектора. До речі, практично усім цим вимогам повинна відповідати підошва демісезонного спецвзуття.

Переходимо до верху і «начинки» зимового взуття для роботи. Оптимальний варіант – цей виріб з натуральної стійкої до вологи шкіри. Такий матеріал є відмінним захисником від бруду і води, витримує навіть дуже низькі температури, не тріскається в умовах несприятливих погодних умов. Щоб в процесі роботи захистити стопу від можливих травм, взуття забезпечується захисним підноском з металу або композитних матеріалів.

Найважливіше значення для виконання зимовим взуттям покладених на нього функцій має якість утеплювача. Його роль зазвичай грає хутро. Воно може бути штучним або натуральним. Устілка має бути антипрокольна. Її необхідно після закінчення робочого дня просушувати. Тому зимове робоче взуття забезпечується знімною устілкою. Якщо правильно підібрати модель, взуття захистить ноги не лише від вологи й холоду, але і від можливих виробничих травм.

Де купити спецвзуття зимове/утеплене в Києві

Найзручніше придбати такий товар в інтернет-магазині Укрзізпостач. Таке твердження правомірно з низки причин:

  • по-перше, ми пропонуємо тільки якісну сертифіковану продукцію відомих європейських брендів;
  • по-друге, в каталозі представлені різні моделі зимового спецвзуття усіх розмірів;
  • по-третє, ціни у нас нижче середніх по Україні, оскільки компанія є офіційним імпортером і представником ТМ, продукцію яких пропонує;
  • по-четверте, замовити вибрану позицію з каталогу можна телефоном або онлайн;
  • по-п'яте, у нас можна купити не лише спецвзуття, але і спецодяг, респіратори, окуляри для захисту очей і інші засоби індивідуального захисту.

До того ж компанія надає послугу доставки у будь-який регіон країни. Вартість доставки визначає компанія-перевізник.

Вгору