Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Каски, щитки і екрани

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Часті питання про каски, щитки, екрани

❓ Як правильно вибрати каску?

Вибираючи каску, необхідно враховувати наступні параметри: а.) для яких робіт вона призначена, в залежності від цього слід вибирати тип каски; б.) з якого матеріалу вона виготовлена; в.) міцність матеріалу, каска повинна бути стійкою до впливу несприятливих факторів; м) конструкція каски.

✅ Як використовувати каски в залежності від кольору?

Для візуальної ідентифікації співробітників, корпус касок виготовляється в різній колірній гамі: Білий колір касок використовується для керівної ланки компанії, представників інспекцій з охорони праці, керівників виробничих підрозділів, відділів, цехів. Червоний колір касок використовується для інженерів і техніків, старших механіків та енергетиків, майстрів промислових ділянок, виконробів. Жовтий і помаранчевий колір касок використовується для основної частини робочого і обслуговуючого персоналу. Коричневий колір використовується для робочих в гірських галузях. Блакитний колір касок використовується для учасників рятувальних команд в гірській місцевості.

👉Как правильно підібрати засоби захисту голови і обличчя?

Засоби захисту голови і обличчя вибирають, враховуючи сферу діяльності персоналу. На будівельних об'єктах використовують захисні каски, завдання яких уберегти від падіння важких предметів, уражень електричним струмом, опіків від зварювальних іскор або металевих бризок. Без захисної каски не можна обходитися при роботі з промисловим обладнанням, у якого є виступаючі частини. При необхідності запобігти потраплянню в очі пилу, осколків, бризок і дрібних предметів, використовують захисні щитки. Для оберігання очей від іскор і розжарених металевих бризок, випромінювання під час зварювання, потрібні спеціальні засоби захисту особи для зварювальних робіт (окуляри, маски і щитки).

⚡Как підібрати лицьовій захисний щиток?

Для того щоб вибрати якісні та надійні захисні лицьові щитки, потрібно звернути увагу на наступні чинники: - можливість регулювання; - високі показники удароміцності основних матеріалів; - матеріал, з якого виготовлений захисний екран; - вага всієї конструкції.
Вгору