Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Одноразові нестерильні рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нестерильні рукавички – засіб індивідуального захисту, запобігаюча дія агресивних чинників на шкіру рук медичного фахівця, а також поширення потенційно небезпечних мікроорганізмів. Вони також захищають від небажаних дотиків при роботі з пацієнтом, інструментами й хімічними речовинами. Для цього їх виробництво ведеться з урахуванням санітарно-гігієнічних норм і вимог. Замовити нестерильні медичні рукавички з поштовою доставкою по Україні можна в інтернет-магазині «Укрзізпостач».

Різновиди нестерильних рукавичок

У маніпуляціях, для проведення яких не потрібні стерильні умови, використовують різні види нестерильних рукавичок. В першу чергу вони розрізняються за матеріалами. Звичайно це:

 1. Латекс. Матеріал на основі емульсій часток каучуку найчастіше використовують при виробництві засобів індивідуального захисту. Він буває натуральним, нітрилом, поліхлоропреновим і так далі.
 2. Вініл. Цей гіпоалергенний матеріал відрізняється високою проникністю для білків, тому рукавички з нього не забезпечують потрібний захист і використовуються переважно в побуті.
 3. Нітрил. Вироби нітрилу використовують для захисту рук при роботі зі спиртом, фенолами, кислотами, альдегідами, агресивними речовинами та рідинами. Проте з-за низької еластичності вони непридатні для проведення хірургічних маніпуляцій.

Залежно від міри гладкості поверхні нестерильні рукавички бувають текстурованими, нетекстурованими, мікрошорсткими.

Чим нестерильні рукавички відрізняються від стерильних?

У медичних процедурах, які проводяться в умовах підвищеної безпеки, використовують стерильні рукавички. Після виробництва їх піддають стерилізації, яка спрямована на знищення бактерій, вірусів, пріонних білків, спорів грибів і інших мікроорганізмів. Зазвичай для цього застосовують фільтраційний, термічний, а в промислових масштабах – хімічний і радіаційний метод. Після цього стерильні рукавички поміщають в подвійну упаковку, яка запобігає забрудненню і бактерійному обсіменінню виробу. Перед самою процедурою лікар або інший медичний фахівець витягає засіб індивідуального захисту особливим способом, який забезпечує максимальну стерильність і виключає попадання на нього пилу, сміття, бактерій і інших сторонніх речовин.

В усіх інших випадках, коли не потрібно дотримання підвищеної безпеки, придатні нестерильні рукавички. Висока міцність на розрив дозволяє використовувати їх в косметологічних кабінетах, тату-салонах, перукарнях, салонах краси й так далі. З ними фахівець може займатися повсякденними справами, не переживаючи про безпеку своїх рук.

Для чого використовують нестерильні одноразові рукавички?

Цей засіб індивідуального захисту попереджає контакт рук лікаря з тілом пацієнта, інструментами, хімічними рідинами та речовинами з агресивним складом. Саме тому основними сферами його застосування є:

 • огляд пацієнтів,
 • введення ін'єкцій,
 • стаціонарні маніпуляції з пацієнтом,
 • робота з кислотами та хімічними речовинами,
 • забір крові або узяття іншого біологічного матеріалу для лабораторних аналізів,
 • прибирання і дезинфекція приміщень.

Нестерильні рукавички незамінні скрізь, де треба захищати руки від контакту зі сторонніми предметами, рідинами та речовинами. Найчастіше їх використовує персонал салонів краси, тату-салонів, амбулаторій, поліклінік і лікарень. Після проведення маніпуляції, а також після обслуговування одного пацієнта або клієнта виріб утилізується.

Купити нестерильні медичні рукавички в Києві та Україні

Ці нестерильні засоби індивідуального захисту розраховані на одноразове використання. Тому їх завжди повинно бути досить. Поповнювати запаси можна в інтернет-магазині «Укрзізпостач». Тут зібрано недорогий захисний одяг, взуття та інші види ЗІЗ, які робляться за міжнародними стандартами та чинними санітарно-гігієнічними нормами.

Вирішивши купити у нас нестерильні медичні рукавички, можете розраховувати на:

 • швидку обробку замовлення,
 • доступні ціни,
 • зручні способи оплати,
 • гнучкий графік доставки в Київ і інші міста України.

Щоб розрахувати вартість замовлення з урахуванням поштової доставки або отримати додаткову інформацію про умови продажу ЗІЗ, напишіть онлайн-операторові або зателефонуйте за номером, який прикріплено в шапці сайту.

Вгору