Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Робочі куртки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Робота — невіддільна частина нашого життя. В середньому люди проводять на ній третину життя. Тому необхідно потурбуватися про зручність. Комфортні умови піднімають настрій і роблять робочий процес приємним для усіх. Разом ці чинники підвищують продуктивність праці.

Говорячи про зручність, не можна не згадати про одяг.

Існує безліч моделей курток і спецодягу, як для конкретних професій, так і для галузей. Наприклад, для нафтовиків на платформі характерним екіпіруванням будуть моделі з утепленими елементами та водонепроникним покриттям. Вибір обумовлений середовищем, в якому вони працюють. За таким принципом можна підібрати куртку для будь-якого зайняття.

Особливості робочих курток від компанії Укрзізпостач

Сенс робочої куртки в тому, що вона зробить умови праці комфортнішими. У продажу є безліч недорогих моделей. Щоб було простіше обрати поділимо їх на категорії. 

Робочі куртки можна умовно розділити, грунтуючись на чиннику захисту. Є наступні типи небезпеки при роботі:

 • механічні дії. Сюди входять проколи, порізи, сильне тертя і вібрації;
 • критична температура. Як висока, так і низька;
 • нетоксичні речовини. Наприклад: вода, пил і т.п.;
 • токсичні хімічні речовини: луги, кислоти та т.п.;
 • масляні й жирні продукти. Нафта і її фракції.

Очевидно, що якщо людина працює на нафтовій платформі, їй знадобиться посилений захист від вогню, температури та продуктів нафти. Також не завадить наявність утеплювача і водонепроникність. Вибір обумовлений середовищем, в якому працюють нафтовики. В цілому чим специфічніше вибір одягу, тим більше комфорту. Знання дрібниць робочого процесу допоможе вибрати екіпірування.

Вибір недорогої та зручної куртки для роботи

Робочий спецодяг, зокрема, куртки можна поділити за сезонами. Для весняного у продажу є легкі моделі з дихаючими тканинами. У зимовий час більш відповідним варіантом будуть куртки з утеплювачем. 

Відмітимо головні плюси цього виду на прикладі AMERICA “3 IN 1”:

 1. Легко відстебнути утеплювач. Так тепла куртка перетворюється легку ветрівку.
 2. Зручна блискавка, щоб регулювати вентиляцію.
 3. Міцні матеріали стійкі до води.
 4. 4-5 кишень і зручний капюшон, який при необхідності легко складається.

Для більшого розуміння розглянемо ще один приклад. 

До особливостей куртки PADDOCK відносяться: 

 • виготовлена на 65% з поліестеру, 35% бавовни;
 • у ній відсутній утеплювач;
 • комір виготовлений у вигляді стійки на липучці;
 • щільність матеріалу 245 г на квадратний метр;
 • міцні шви у два шари;
 • блискавка забезпечена клапаном;
 • легко регулювати манжети на руках;
 • 6 кишень і додаткові відділи для ключів, олівців і телефону. Кишені комбіновані. На липучці, на блискавці, подвійні та класичні кишені.

Зрозуміло, що перший варіант призначений для холодних і суворих умов, а другий — для рухливих професій. Це відбивається як на зовнішньому вигляді, так і на вартості. Ціни міняються залежно від якості матеріалів, міри захисту, кількості різних елементів і так далі

Проте на цих куртках вибір не обмежується. У нашому магазині є й інші моделі. Спочатку потрібно визначитися який тип вам потрібний, а потім купувати куртки від компанії Укрзізпостач. Зробити це ви можете або в шоурумі Києва, або на нашому сайті.

Купівля робочих курток в інтернеті 

Спецодяг в Україні можна придбати або в магазині, або в інтернеті. Компанія Укрзізпостач пропонує обидва варіанти, хоча ми радимо купувати онлайн, так ви отримуєте вигідніші ціни.

Перший варіант — відвідати шоурум в Києві та побачити все своїми очима. Переконатися в якості тканин, розпитати продавців про характеристики й переваги.

Як варіант можна замовити товар на нашому онлайн-майданчику. 

Такий спосіб дозволить вам:

 • заощадити час і сили. Не доведеться ходити магазинами у пошуках потрібного кольору, розміру або моделі. Все є на сайті;
 • онлайн-майданчик дозволяє продавати за заниженими цінами. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, тому товари продаються за низькою вартістю;
 • ви можете знаходиться у будь-якій точці України. Купивши товар, ви без проблем отримаєте його доставкою до дверей.

Щоб потурбуватися про комфорт вам треба зрозуміти, який одяг допоможе в цьому. Наступним кроком стане купівля. Приходьте в наш шоурум або замовляйте на сайті.

Вгору