Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

🧤 Робочі рукавички

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Часті питання про робочі рукавички

❓ Як підібрати розмір робочих рукавиць?

Для визначення розміру робочих рукавиць необхідно сантиметровою стрічкою виміряти окружність долоні (діаметр кисті) на рівні 20 мм вище точки розгалуження великого і вказівного пальців і довжину долоні - відстань між зап'ястям і кінчиком середнього пальця. Вимірювальна стрічка повинна бути у вільному натягу.

✅На що звертати увагу при виборі робочих рукавиць?

Основними факторами, на які слід спиратися при покупці, є тип покриття, щільність, форма, вид в'язки і якість використовуваної в пошитті нитки. Захисні рукавички проходять обов'язкову сертифікацію за європейськими стандартами (EN) і мають відповідне маркування.

 

Згідно зі статистичними дослідженнями, приблизно 35% виробничих травм доводяться на різні ушкодження рук. Для будь-якого фахівця руки – це головний робітник «інструмент», який вимагає надійного захисту і відповідного екіпірування. Застрахувати їх від виробничих травм покликані робочі рукавички, які протистоять механічній, термічній і хімічній дії. Замовити засоби індивідуального захисту з поштовою доставкою по Україні можна в інтернет-магазині «Укрзізпостач».

Рукавички робочі для загального захисту

Рукавички для загального захисту – елемент робочого екіпірування, покликаний захищати руки від ковзання, забруднення, термічних, хімічних і механічних дій. Цей універсальний засіб індивідуального захисту, який можна використати в побуті, домашньому господарстві та на підприємствах усіх сфер промисловості. Він:

  • допомагає дотримуватися правил техніки безпеки й охорони праці,
  • забезпечує комфорт в роботі,
  • знижує ризик виробничих травм,
  • підвищує продуктивність співробітників.

У колекції «Укрзізпостач» представлені трикотажні та шкіряні, зшиті й в'язані рукавички з поліуретановим або ПВХ покриттям, які закривають тільки кисть або кисть разом із зап'ястним суглобом. Їх можна використати в умовах, коли є висока ймовірність загальновиробничого забруднення, контакту з хімічними речовинами, механічних дій, дії електричним струмом, високими або низькими температурами.

У цьому розділі також представлені латексні напальчники. Їх використовують в маніпуляціях, в яких треба підтримувати рухливість і чутливість пальців.

Особливості робочих рукавичок

Експлуатаційні властивості робочих рукавичок залежать від матеріалів, з яких вони виготовлені. Найчастіше при їх пошитті використовують бавовняну тканину, нейлон і нітрил. Бавовняні вироби:

  • дозволяють шкірі «дихати»,
  • відрізняються приємними тактильними властивостями,
  • не викликають алергії й подразнення.

Деякі вироби з бавовни містять синтетичні волокна, загальна кількість яких не перевищує 40 %. Внаслідок такого складу вони менше піддаються зносу, не вигорають, добре тримають форму. Щоб поліпшити зчеплення з поверхнею, наладонник рукавичок покривають візерунком з ПВХ. Це сприяє кращому захопленню предметів і підвищує зносостійкість.

Нейлонові робочі рукавички – тонкий, міцний і абсолютно безшовний виріб, який в процесі виробництва можна забарвити в цікаві кольори або покрити принтом. Вони щільно облягають кисті, що допомагає зберегти чутливість пальців. Саме тому їх включають в ЗІЗ для інженерно-технічних робітників, електриків, медпрацівників.

Наладонник нейлонових рукавичок покривають нітрилом облівом, що дозволяє їм протистояти волозі, оліям, механічним ушкодженням і загальновиробничим забрудненням.

Де можна купити робочі рукавички недорого?

Як і інші засоби індивідуального захисту, робочі рукавички є витратним матеріалом, який треба постійно оновлювати. На підприємстві вони мають бути в тій кількості, яка забезпечить безпеку усіх співробітників. Заповнити запаси ЗІЗ допоможе «УкрзІзпостач». У колекції зібрана недорогий захисний одяг, взуття й аксесуари українського і європейського виробництва. Кожен, хто захоче купити їх у нас, може розраховувати на:

  • великий вибір розмірів,
  • доступні ціни,
  • зручні способи сплати,
  • швидку обробку замовлення,
  • оперативну доставку в Київ і інші міста України.

Додаткову інформацію про умови продажу ЗІЗ можна отримати, подзвонивши за номером в шапці сайту. Консультанти допоможуть підібрати робочі рукавички й розрахувати їх вартість з урахуванням поштової доставки по Україні.

Вгору