Кількість
|
Вартість
|
||
|
Будівельні майданчики, ціла низка виробництв – місця підвищеної небезпеки для працюючих там людей. Тому є навіть нормативні документи, що вимагають використання на будівництві засобів індивідуального захисту. Але зазвичай йдеться про каски, щитки й екрани, які передбачають захист голови та обличчя. А ось про ЗІЗ для вух найчастіше забувають.
Необхідність застосування протишумових навушників і берушів
Тривала дія навіть 80-децибельного рівня шуму загрожує ушкодженням органів слуху. А, наприклад, працюючий перфоратор чинить шум в 110, відбійний молоток в 120 децибелів. І це притому, що рівень звуку в 160 дБ загрожує розривом барабанних перетинок, а у 200 – смертельний для людини. Тому використання одно- або багаторазових берушів, робочих навушників, призначених для захисту слухової системи при проведенні будівельних робіт і експлуатації ручного або електричного устаткування, не просто бажано, а обов'язково.
Підбір протишумових вкладишів
На ринку засобів індивідуального захисту ці вироби представлені в різних розмірах і формах. Є моделі:
- одно- і багаторазового використання;
- окремі й на пластиковому або текстильному шнурі;
- зі спіненого поліуретану, термопластика, еластомеру й інших матеріалів.
Пропоновані виробниками беруші можуть мати форму конуса, грибка, ялиночки. Підбираючи вушні вкладиші, слід звертати увагу на наступні характеристики:
- форма пристосування, його розмір;
- міра жорсткості або м'якості матеріалу виготовлення;
- наявність шнурка або його відсутність;
- колір;
- можливість багаторазового використання.
У кожної людини є свій поріг чутливості, властиві тільки йому особливості будови вуха та усієї слухової системи. Тому найкраще підбирати беруші практичним шляхом.
Найважливіші параметри навушників
Конструктивно усі ці шумоізолюючі пристосування складаються з двох чаш з амбушурами та наголів'я у вигляді дуги. Але кожна модель має свої нюанси. Передусім, йдеться про акустичну ефективність. За цим параметром усі навушники діляться на три класи:
- до 98 дБ – простіший варіант пристосувань, що забезпечує безпечну роботу з інструментами, які чинять шум впродовж недовгого часу;
- до 120 дБ – підійдуть для тривалої роботи з перфоратором, відбійним молотком і тому подібне;
- до 158 дБ – мають максимальну здатність поглинати будь-який вид шуму на будівництві, у виробничому цеху і навіть в тирі або на полюванні.
Визначившись з рівнем шумопоглинання, слід переходити до підбору оптимального варіанту дуги. Вона може мати різний розмір, пристосування для його регулювання, можливість складатися. У різних моделях наголів'я може по-різному надіватися на голову: згори, знизу, на потилиці. Деякі вироби забезпечені кріпленнями для каски.
Амбушури теж бувають різними. У одних моделях вони є заповненими спіненим поліуретаном або іншим шумопоглинаючим матеріалом пластикові чаші. Є пристосування, оснащені мікрофоном і навушниками.
Де купити зручні будівельні протишумові беруші та навушники
В Україні продаж такого типу пристосувань здійснюється інтернет-магазином Укрзізпостач (Київ). У каталозі представлена в широкому асортименті якісна недорога продукція кращих виробників ЗІЗ з Франції, Польщі, Нідерландів і інших країн ЄС. Оскільки компанія UKRZIZ здійснює прямі постачання, продаж товару здійснюється за ціною від виробника. У нас також можна придбати за дуже привабливою вартістю чоботи та інші види робочого взуття.
Ми пропонуємо своїм клієнтам також інші види засобів індивідуального захисту, починаючи від рукавичок і закінчуючи брюками та куртками. Ми працюємо з роздрібними та оптовими покупцями. Все, що потрібно зробити, – це оформити замовлення телефоном (номери в розділі «Контакти») або онлайн безпосередньо на цьому сайті. Купівля буде доставлена у будь-який регіон України впродовж 1-3 днів.